Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
5 dec 10:30 Crescentia 35+1 (zon) sv Budel 35+1 (zon)
12 dec 10:00 sv Budel 35+1 (zon) Maarheeze 35+1 (zon)
5 dec 10:00 sv Budel 3 (zon) Tivoli 4 (zon)
12 dec 12:00 RPC 4 (zon) sv Budel 3 (zon)
19 dec 12:00 Dommelen 3 (zon) sv Budel 3 (zon)
5 dec 12:00 RKVVO 4 (zon) sv Budel 4 (zon)
19 dec 14:00 RPC 11 (zon) sv Budel 4 (zon)
12 dec 12:00 sv Budel 4 (zon) SV Valkenswaard 7 (zon)
5 dec 10:00 sv Budel 5 (zon) DBS 7 (zon)
12 dec 14:15 UNA 9 (zon) sv Budel 5 (zon)
19 dec 12:00 Acht 7 (zon) sv Budel 5 (zon)
12 dec 9:45 Marvilde 4 (zon) sv Budel 6 (zon)
5 dec 10:00 sv Budel 6 (zon) RPC 8 (zon)
12 dec 12:00 sv Budel 7 (zon) Brabantia 12 (zon)
5 dec 11:30 Riethoven 4 (zon) sv Budel 7 (zon)
12 dec 12:00 sv Budel 8 (zon) DVS 6 (zon)
5 dec 11:30 DOSL 6 (zon) sv Budel 9 (zon)
12 dec 10:00 sv Budel 9 (zon) Nieuw Woensel 7 (zon)
19 dec 10:00 sv Budel 9 (zon) Rood Wit V 5 (zon)
18 dec 11:00 sv Budel G1 Sparta'25 G1
11 dec 14:30 sv Budel JO19-1 FC Oda JO19-1
18 dec 15:15 DVS JO19-1 sv Budel JO19-1
11 dec 14:30 sv Budel JO19-3 SV Someren JO19-3
18 dec 15:00 sv Budel JO19-3 S.V. Brandevoort JO19-4
11 dec 15:00 MMC Weert JO17-1 sv Budel JO17-1
18 dec 15:00 MMC Weert JO17-1 sv Budel JO17-1
18 dec 13:00 ST Brevendia/Crescentia JO17-1 sv Budel JO17-2
11 dec 14:30 DFO '20 JO17-1 sv Budel JO17-2
18 dec 14:30 EFC JO17-4JM sv Budel JO17-3
11 dec 14:00 Hapert JO17-2 sv Budel JO17-3
11 dec 13:00 Geldrop JO15-2 sv Budel JO15-1
18 dec 14:00 Ysselsteyn JO15-1JM sv Budel JO15-1
11 dec 13:00 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 sv Budel JO15-2
11 dec 12:15 DBS JO13-3 sv Budel JO13-1JM
11 dec 12:00 De Valk JO13-1 sv Budel JO13-2
11 dec 11:00 sv Budel JO12-1JM Geldrop JO12-1
18 dec 11:15 SV Unitas'59 JO12-2JM sv Budel JO12-1JM
11 dec 11:30 RKVVO JO12-5 sv Budel JO12-2
11 dec 11:00 sv Budel JO12-3 Maarheeze JO12-2
18 dec 9:45 sv Budel JO11-1 Sportclub Leeuwen JO11-1
11 dec 9:15 DESM JO11-1 sv Budel JO11-1
11 dec 10:00 s.v. Laar JO11-2 sv Budel JO11-2
18 dec 8:45 s.v. Laar JO10-1 sv Budel JO10-1
11 dec 9:45 sv Budel JO10-1 SJO PEC'20 JO10-1
11 dec 8:45 RKSVO JO10-1JM sv Budel JO10-2
11 dec 9:45 sv Budel JO10-3 S.V. Heythuysen JO10-1
11 dec 9:00 SV Someren JO9-1 sv Budel JO9-1
18 dec 8:45 sv Budel JO9-2 RKSV Heeze JO9-2
11 dec 9:00 Wilhelmina'08 JO9-1 sv Budel JO9-2
11 dec 8:45 sv Budel JO9-3 SSE JO9-1JM
18 dec 10:15 RPC JO9-4 sv Budel JO9-3
11 dec 9:30 FC Cranendonck JO9-2 sv Budel JO9-4JM
11 dec 9:30 Linne JO8-2 sv Budel JO8-1
11 dec 8:45 sv Budel JO8-2 SV Someren JO8-3
11 dec 8:45 sv Budel JO8-3 RKSV Heeze JO8-3JM
18 dec 12:00 SVO DVC"16 MO19-1 sv Budel MO19-1
11 dec 12:45 sv Budel MO17-2 FCV-Venlo MO17-1
11 dec 12:45 sv Budel MO15-2 Sportclub Irene MO15-1
18 dec 11:00 FC Maasgouw MO15-1 sv Budel MO15-2
18 dec 11:00 sv Budel MO13-1 SV Valkenswaard MO13-1
18 dec 9:45 sv Budel MO11-1 Bladella MO11-1
12 dec 12:00 sv Budel VR1 (zon) FC Cranendonck VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!