Budel JO19-1 verliest nipt in laatst minuut - Budel

Budel JO19-1 verliest nipt in laatst minuut

Budel JO19-1 verliest nipt in laatst minuut

DAW Schaijk JO19-1

2 - 1

sv Budel JO19-1

... (schot)
38'
82'
Tim Berndsen (schot)
... (volley)
90'

Competitie

Divisie 4 E

Datum

5 november 2022 14:45

Scheidsrechter

Anoniem

Accommodatie

Sportpark Den Heuvel
Bossestraat 56
5374HV
SCHAIJK
tel. 0486-461354

Na een uurtje rijden kwamen we aan in Schaijk voor de wedstrijd tegen DAW.
Tim begon licht geblesseerd op de bank en Finn A en Sven waren nog niet inzetbaar.
Devin begon als laatste man.
Het eerste aanvalsgevaar was in de 3e minuut van Joeri. Zijn schot werd door de keeper tot corner verwerkt.
Hierna was het DAW die het heft in handen nam en ons flink in de verdediging drukte. Dit leidde in de 7e minuut tot de eerste kans  van DAW.
In de 22e minuut kwamen we goed weg na een vrije schietkans binnen de 16.
We kwamen niet echt aan voetballen toe op een goede actie na van Luuk in de 26e minuut. Toch gaven we niet al te veel weg en stond de verdediging goed. Stijn, Luuk  en Tom speelde fel op de man en Devin gaf goed rugdekking.
Toch konden we de 1-0 niet voorkomen. Met een goede een-twee op de as van het veld scoorde DAW verdiend de 1-0.
Dit was ook de ruststand.
Jeroen benadrukte dat we nog steeds in de wedstrijd zaten en we op dezelfde voet moesten doorgaan.
We kwamen iets beter in de wedstrijd en DAW werd steeds onzorgvuldiger. Toch bleven de beste kansen voor de thuisploeg. Maar steeds vonden ze Ari op hun weg. In de 68e minuut kwam Tim in het veld voor Quinten.
Tim was direct dicht bij de gelijkmaker maar de voorzet van Jasper na een goede actie van Luuk kon net niet worden binnengewerkt. 
Tussen de 70e en 80e minuut verzuimde DAW de wedstrijd te beslissen. Jasper redde op de doellijn en Ari stond voortreffelijk te keepen en voorkwam 3 doelpunten.
In de 82e minuut viel het doelpunt aan de andere zijde. Na een corner van Finn, kreeg de verdediging van DAW de bal niet weg en Tim aarzelde geen moment en schoot de gelijkmaker binnen.
DAW was even de kluts kwijt en Joeri had de wedstrijd in de 85e minuut op zijn kop kunnen zetten maar zijn schot ging rakelijk over de lat.
In de allerlaatste minuut was het toch DAW die de overwinning naar zich toetrok door een fraai doelpunt. Bij de 2e paal werd een voorzet direct uit de lucht tegendraads in het zijnet geschoten. Balen als je zo dicht bij een punt bent maar goed gestreden mannen!
Man van de wedstrijd: Ari

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!